W ramach naszej współpracy z Super League Triathlon Poznań wspieramy w organizacji wyjątkowych zawodów triathlonowych, podczas których będzie miała miejsce klasyfikacja firmowa pod specjalnym patronatem Polskiego Związku Triathlonu. Udział w wydarzeniu to nie tylko start, ale także 6-miesięczne kompleksowe przygotowania pracowników, integracja zespołu wokół triathlonu i wiele wiele innych aspektów - zarówno sportowych, jak i biznesowych. Jedną z pierwszych drużyn, które rozpoczęły przygotowania jest zespół Carlsberg Shared Service!

Triathlon jest dyscypliną, która jako jedna z niewielu wymaga i uczy bardzo dużej umiejętności multitaskingu. Dlatego tak wiele osób z kadry zarządzającej decyduje się na trenowanie właśnie tej dyscypliny. Poza aspektami sportowymi, kształtuje zdolności przydatne nie tylko w sporcie, ale także w biznesie. Triathlon jako dyscypliną, może być bardzo dobrym narzędziem do rozwoju pracowników, zarówno na poziomie indywidualnym jak i team buildingu. Zapytaliśmy członków drużyny triathlonowej Carlsberg Shared Services o ich motywacje do startu w Super League Triathlon Poznań!

Anna:

Udział w triathlonie jest dla mnie zupełną nowością. Nie pływam, nie biegam, nie jeżdżę na rowerze. Zgłosiłam się, ponieważ chce wyjść ze swojej strefy komfortu i udowodnić samej sobie, że potrafię więcej niż mi się wydaje. Przy okazji liczę na dobrą zabawę oraz efekty uboczne w postaci idealnej sylwetki na lato.

Vincent:

Udział w Super League Triathlon traktuje jako personalne wyzwanie – chciałbym wrócić do formy sprzed lat. Będzie to dla mnie 3ci start na tym dystansie jednak tym razem jestem 7 lat starszy i kilkanaście kg cięższy. Mam nadzieję ukończyć wyścig w granicach 3h – jest to mój cel treningowy. Bardzo cieszę się na wspólne przygotowania z zespołem oraz udział w zawodach w barwach Carlsberga.

Nikodem:

Aktywne spędzanie czasu jest dla mnie jak mycie zębów. Jeśli nie trenuje regularnie czuję, że coś jest nie tak. Będzie to dla mnie 6 sezon w triathlonie – na koncie mam już ponad 30 startów z tego najdłuższy na dystansie IronMan. Mój główny cel na najbliższe miesiące to podzielenie się pasją do triathlonu z kolegami z pracy – projekt uznam za sukces jeśli jeden z debiutantów zapisze się na kolejne zawody 😊.

Adrian:

Wraz z kolegami i koleżankami z Carlsberga wziąłem udział w Duathlonie. To była wspaniała przygoda. Zdałem sobie sprawę, że rywalizacja w dwóch lub trzech dyscyplinach sportowych jest o wiele bardziej interesująca niż w jednej. Wydaję mi się, że dzięki sportom wytrzymałościowym jestem lepszą osobą we wszystkich dziedzinach mojego życia. Sporty wytrzymałościowe nauczyły mnie, że mogę iść dalej, nawet gdy już osiągnąłem swój limit. Udział w Triathlon Business League będzie dla mnie pierwszym krokiem do zrealizowania mojego marzenia – ukończenia IronMan. Co więcej, będzie to wspaniałe uczucie powiedzieć – „Tak, ukończyłem triathlon”.

Marcin:

Nie jestem szalony. Tylko mam ten dziwny głos gdzieś z tyłu głowy, który ciągle mi szepcze "Co? Ty nie dasz rady?” To przez niego trafiłem na zimowy obóz survivalowy, na trasę ultra maratonu w górach czy do lodowatej wody podczas morsowania. Teraz krzyczy do mnie „TRIATHLON”.

Marcelina:

Nigdy wcześniej nie brałam udziału w triathlonie. W zeszłym roku odważyłam się wziąć udział w półmaratonie. Nieco obawiałam się startu, jednak okazało się to niesamowitą przygodą i przyjemnością! W tym roku postanowiłam pójść o krok dalej i realizować następne cele.

Michał:

Wciąż nie rozumiem, dlaczego dołączyłem do grupy maniaków, która odważa się wziąć udział w czymś, co wymaga hektolitrów potu, budzenia się o zmierzchu, biegania po ciemku, jazdy na rowerze, gdy jest zimno, pływania w nocy ... ale czuję się tak szczęśliwy i dumny, że jestem częścią zespołu, który podziela wspólne zainteresowania, ma pasję do osiągnięcia niemożliwego, przełamuje rutyny i pokonuje wyzwania każdego dnia, każdego ranka ... każdą milę i każdy cal ... BRAWO MY!

Carlsberg Shared Services

Jako Carlsberg Shared Services jesteśmy członkiem Carlsberg Group, a także miejscem, w którym pasja do warzenia piwa łączy się z innowacyjnością. Jesteśmy odpowiedzialni za wspieranie licznych procesów w regionie Europy Zachodniej. Stale doskonalimy nasze centrum i podejmujemy kolejne kroki w kierunku rozwoju Center of Excellence. Dzięki Data, Reporting i Analytics wykorzystujemy Carlsberg Shared Services jako jedno z największych źródeł danych do implementacji analityki. Wraz ze zrobotyzowaną automatyzacją procesów integrujemy boty w przyszłość naszych usług. Jako firma odpowiedzialna społecznie dbamy o ludzi i środowisko wokół nas, zgodnie z naszym globalnym programem Together Towards Zero i strategią grupy Sail’22.