Artykuł główny

Pozostałe artykuły

 • Rola kontroli w twoim planie treningowym

  Jak skutecznie trenować?

  Zastanawialiście się kiedyś, na jak wiele sposobów można kontrolować swój plan treningowy? Postępy w wytrenowaniu są o wiele łatwiej mierzalne, gdy kontroluje się przebieg całego procesu poprzez cztery kluczowe metody, które przybliżymy Wam w poniższym artykule!

 • Porady fizjo i-Sport

  Jak wyeliminować ryzyko kontuzji?

  Kontuzje – największy wróg każdego sportowca. Napastnicy, którzy prowadzą do frustracji, obniżenia nastroju, poczucia spadającej formy i lęku przed tym, że nie uda się osiągnąć założonego celu. Odczucia te sprawiają, że za wszelką cenę chcemy wrócić jak najszybciej do treningu. Pomimo przeciwwskazań i niepełnego wyleczenia, próbujemy swoich sił co prowadzi do błędnego koła, ponieważ kontuzja wraca ze zdwojoną mocą. Czy choć raz nie miałeś/miałaś w swoim życiu takiej sytuacji? Jak podjeść do tematu kontuzji? Co zrobić, by bezpiecznie wrócić do treningu i piąć się na coraz wyższy sportowy poziom? W tym artykule postaram się pokrótce zarysować schemat profesjonalnego podejścia do sprawy!

 • Trening siłowy biegacza

  Ktoś mógłby powiedzieć: "po co siłownia biegaczowi?" Musimy się w końcu skupić głównie na wytrzymałości albo szybkości. Siłownia równa się przecież duże mięśnie, a nie o to nam chodzi...Takie niestety krążą często stereotypy wśród wielu amatorów.

 • 90 dni z Trenerem i-Sport w prezencie z zegarkiem

  Nowa forma na Nowy Rok

  Szukasz sportowego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? Mamy dla Ciebie propozycję, która jest prawdziwym rarytasem dla każdego, kto chce świadomie podchodzić do swojej aktywności i cieszyć się świetną formą i coraz lepszymi wynikami w 2018 roku. Razem z naszymi Partnerami - siecią sklepów Saturn i MediaMarkt przygotowaliśmy świąteczno-noworoczną propozycję. Każdy kto od 15 grudnia do 15 stycznia zakupi zegarek sportowy lub smartwatch  w jednej z sieci sklepów, otrzyma w prezencie 90 dni z Trenerem i-Sport.

21.02.2018 13:37:57